دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر و گیت فروشگاهی لوازم خانگی 

استفاده از گیت ضد سرقت امروزه تقریبا در تمامی فروشگاه ها به چشم می خورد یکی از صنف هایی که جدیدا خواستار نصب گیت فروشگاهی شده اند مغازه های لوازم خانگی است که البته قبل از اینکه قیمت دلار بالا رود این روند افزایش چشمگیری داشته با این حال باز هم از سرعت رو به افزایش نصب دزدگیر فروشگاهی در لوازم خانگی کم نشده است .

گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی  یا همان سیستم ضد سرقت یک ضرورت در فروشگاه می باشد که با قرار دادن آن در خروجی فروشگاه و  الصاق تگ دزدگیر یا لیبل امنیتی به عنوان لوازم جانبی ضد سرقت بر روی اجناس، از سرقت و خروج غیر مجوز اجناس جلوگیری به عمل می آورد و باعث بوق یا آژیر گیت دزدگیر می شود.

عملکرد گیت فروشگاهی بر اساس برد فرستنده-گیرنده داخل آن میباشد که در اثر عبور تگ از ما بین گیت ضد سرقت، برد دستگاه تگ را رزونانس کرده و برای یکدیگر پالس ارسال می کنند.

گیت های ضد سرقت برای تمامی اصناف از قبیل پوشاک، آرایشی- بهداشتی،هایپرمارکت، کتابفروشی، عینک فروشی، انبار، لوازم دکوری، موبایل فروشی کاربرد دارد و بسته به نوع فروشگاه می توانند از تگ دزدگیر یا لیبل ضد سرقت استفاده نمایند.

انواع تگ ها

تگ ها نیز دارای تنوع در مدل و سایز هستند که به چند دسته کلی از جمله تگ صدفی یا شل، تگ گلفی، تگ مدادی یا پنسیل، تگ سنسورماتیک، تگ یوفو، تگ مینی، تگ سه گوش، تگ عینک، تگ ضد سرقت طلافروشی، تگ بندی یا لنیارد تقسیم می شوند که هر کدام دارای فرکانس AM یا RF است.

همکاری با هایپرمارکت های بزرگ و برندهای برتر پوشاک و آرایشی و … ما را در راستای اهدفمان استوارتر کرده و با قدرتی هر چه بیشتر در ارائه خدمات هر چه بهتر برای مشتریان عزیزمان گام برمی داریم.