09128582740

آیکن تماس

چگونه فروشگاه خود را ضد سرقت کنیم؟

چگونه فروشگاه خود را ضد سرقت کنیم؟ این سوال، سوالی پر تکرار در بین صاحبین کسب و کار ها و فروشگاه های محلی است. امنیت فروشگاه و ضد سرقت آن دغدغه ای مهم برای فروشگاه ها در جهان سوم است. آوانگارد از معدود شرکت هایی در ایران هست که خدمات امنیتی کامل و با کیفیتی را به مشتریان و صاحبان کسب و کار اراثه می کند.

چگونه فروشگاه خود را ضد سرقت کنیم

فروشگاه خودت رو با ارسال رایگان ضد سرقت کن!

در این مقاله ما به تجهیز فروشگاه‌ ها با راهکار های فیزیکی و الکترونیکی جهت ضد سرقت کردن آن ها می پردازیم. همچنین اهمیت رعایت معیار های امنیتی و آموزش کارکنان برای تشخیص تقلب و سرقت بررسی می‌ شود.

به چه دلیل فروشگاه در برابر سرقت باید ایمن شود؟

مشتریان فروشگاه های کوچک و محلی ممکن است در مورد امنیت فروشگاه‌ ها نگرانی داشته باشند و به دلیل وضعیت غیر امن که ممکن است محصول خریداری شده خود را گم یا به دلیل سرقت از دست بدهند احتمال خرید از فروشگاه را کمرنگ کنند.

سرقت‌ ها و دزدی های مکرر و زیاد می‌ توانند برای کسب و کار ها و فروشگاه ها منابع مالی قابل توجهی را هدر ببرند که ممکن است تاثیر منفی بر روی سود دهی فروشگاه ها و کسب و کار ها داشته باشند.

سرقت‌ ها و دزدی ها مکرر و دائمی می‌ توانند باعث آسیب رساندن به اعتبار و شهرت برند فروشگاه و کسب و کار شوند و باعث از بین رفتن مشتریان قبلی و کاهش چشم گیر فروش گردد.

ضد سرقت کردن فروشگاه

راهکار های ضد سرقت کردن فروشگاه خود

1

گیت ورود و خروج

نصب گیت ورود و خروج در فروشگاه به منظور کنترل و پیشگیری از ورود افراد غیر مجاز و سرقت محصولات.

گیت فروشگاهی
2

نفوذ ناپذیر کردن درب ها و پنجره‌ های فروشگاه

بکار گیری از وسایلی مانند درب های ضد سرقت و پنجره‌ های شیشه ای دو جه داره ایمن جهت جلو گیری از نفوذ سارقان.

فروشگاه
3

استفاده از چراغ های روشنایی قوی

استفاده از چراغ های قوی در محیط فروشگاه، افزایش روشنایی و کاهش نقاط سرپناهی را به همراه دارد.

چگونه فروشگاه را ضذ سرقت کنیم
4

استفاده از دوربین‌ های مدار بسته

نصب دوربین‌ های مدار بسته در نقاط حساس فروشگاه، مانند ورودی، صندوق‌ های تسویه حساب و قسمت‌ های مشترک، به منظور نظارت و ثبت تصاویری از فعالیت‌ های مشتریان و کارمندان و حفاظت از اموال صورت می‌ گیرد.

دوربین مداربسته
5

استفاده از سیستم حفاظتی الکترونیکی

نصب سیستم‌ های حفاظتی الکترونیکی، از قبیل سنسور های حرکتی، سیستم‌ های آژیر و سیستم‌ های ضد سرقت الکترونیکی، به همراه نظارت و کنترل از راه دور بر روی فروشگاه صورت می‌ گیرد.

امنیت فروشگاه

گیت امنیتی فروشگاه چیست؟

یکی از مهم ترین پاسخ های سوال چگونه فروشگاه خود را ضد سرقت کنیم؟ گیت امنیتی است، گیت امنیتی، یک سیستم امنیتی فیزیکی است که با استفاده از تگ های الکترونیکی و امنیتی، سرقت محصولات از فروشگاه را کنترل می‌ کند. این سیستم معمولاً شامل تگ ها و لیبل هایی است که بر روی محصولات قرار می‌ گیرند و در صورت عبور از گیت بدون غیر فعال سازی، آژیر فعال می‌ شوند.

گیت امنیتی فروشگاه

فروشگاه خودت رو با ارسال رایگان ضد سرقت کن!

تگ امنیتی فروشگاه چیست؟

در ادامه یک دیگر از مهم ترین پاسخ های سوال چگونه فروشگاه خود را ضد سرقت کنیم؟ تگ امنیتی است، تگ امنیتی، یک برچسب الکترونیکی است. که طبیعتا فلزی و پلاستکی هستند، که به محصولات فروشگاه برای جلوگیری از سرقت آن ها الحاق می‌ شود. این تگ‌ ها قابلیت کنترل و تشخیص اموال نامانوس را دارند و در صورتی که بدون طی کردن مراحل خروج محصول از فروشگاه حذف شوند آژیر گیت های امنیتی فعال می‌ شوند.

لوازم امنیتی

آموزش کارکنان برای تشخیص تقلب و سرقت

آموزش کارکنان و کامندان فروشگاه در زمینه تشخیص تقلب و سرقت و دزدی می‌ تواند به تشدید امنیت و ضد سرقت کردن فروشگاه کمک کند. آموزش عامل‌ ها و روش‌ های متداول برای تقلب و سرقت و دزدی، توانایی کارکنان را در شناسایی فعالیت‌ های مشکوک افزایش می‌ دهد.

اهمیت رعایت معیار های امنیتی در سیستم فروشگاهی

رعایت معیار های امنیتی در سیستم فروشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا امکان رخ دادن سرقت‌ ها و تقلب‌ ها را به حداقل می‌ رساند و اعتماد مشتریان را برای خرید از فروشگاه بیشتر می‌ کند.

سخن پایانی

ما در این مقاله به سوال بسیار مهم چگونه فروشگاه خود را ضد سرقت کنیم؟ پرداختیم و راهکار هایی برای ایمن کردن فروشگاه شما ارائه کردیم، اگر سوال، پیشنهاد یا انتقادی دارید از طریق باکس زیر با ما در تماس باشید.

فروشگاه خودت رو با ارسال رایگان ضد سرقت کن!