09128582740

آیکن تماس

افزایش امنیت فروشگاه لباس

ما در این مقاله می‌ خواهیم در مورد راه کار های افزایش امنیت فروشگاه لباس صحبت کنیم. لباس‌ و پوشاک یکی از کالا های پر طرفدار و در عین حال پر خطر برای سرقت هستند. به همین دلیل، صاحبان فروشگاه‌ های لباس باید به فکر افزایش امنیت فروشگاه خود باشند تا از خسارت‌ های مالی جلو گیری کنند.

افزایش امنیت فروشگاه لباس

فروشگاه خودت رو با ارسال رایگان ضد سرقت کن!

در این مقاله، می‌ خواهیم به شما بگوییم که چگونه با لوازم امنیتی آوانگارد، فروشگاه لباس خود را به یک مکان امن و مطمئن تبدیل کنید.

همان طور که گفته شد پوشاک یکی از کالا های پر طرفدار و در عین حال پر خطر برای سرقت هستند. به همین دلیل، صاحبان فروشگاه‌ های لباس باید به فکر افزایش امنیت فروشگاه لباس خود باشند تا از خسارت‌ های مالی جلوگیری کنند.

راهنمای جامع افزایش امنیت فروشگاه لباس

راه کار ها و ابزار های زیادی برای افزایش امنیت فروشگاه لباس موجود هستند. ولی هیچ چیزی 100 در صد نیست و شاید مواردی که قرار است ذکر شوند با رعایت آن ها امنیت فروشگاه و کسب و کار شما در برابر سرقت و دزدی تا حد 90 درصد افزایش پیدا کند و آن 10 درصد به مکان، کارمندان، اجناس و نظارت شما بستگی دارد که رعایت این موارد و … موجب می شود سرقت از فروشگاه لباس شما یا هر فروشگاه دیگری را به صفر برساند. پس در ادامه مقاله ای که آوانگارد برای شما تهیه و تولید کرده همراه باشید تا تحول قابل چشم گیری را در کسب و کار و بیزنس خود مشاهد نمایید.

ضد سرقت کردن فروشگاه
1

نصب دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته یکی از مهم‌ ترین ابزار های امنیتی برای فروشگاه‌ ها است. دوربین‌ های مدار بسته می‌ توانند تصاویر واضحی از محیط فروشگاه را ثبت کنند و در صورت وقوع سرقت، به صاحب فروشگاه کمک کنند تا سارق را شناسایی کند.

در هنگام خرید دوربین مدار بسته، به نکات زیر توجه کنید:

  • کیفیت تصویر دوربین را بررسی کنید.
  • تعداد دوربین‌ هایی که نیاز دارید را تعیین کنید.
  • محل قرار گیری دوربین‌ ها را به درستی انتخاب کنید.
دوربین مداربسته
2

استفاده از سیستم گیت فروشگاهی

سیستم گیت فروشگاهی به شما کمک می‌ کند تا ورود و خروج افراد به فروشگاه خود را کنترل کنید. این سیستم می‌ تواند از خروج افراد غیر مجاز که قصد سرقت از فروشگاه شما را دارند با کمک تگ های امنیتی و لیبل ها جلوگیری کند.

در هنگام خرید سیستم گیت به نکات زیر توجه کنید:

  • نوع سیستم گیت را انتخاب کنید.
  • ظرفیت سیستم گیت امنیتی را بررسی کنید.
  • عملکرد سیستم گیت تردد را بررسی کنید.
افزایش امنیت فروشگاه لباس
3

استفاده از چراغ های روشنایی قوی

استفاده از چراغ های قوی در محیط فروشگاه، افزایش روشنایی و کاهش نقاط سرپناهی را به همراه دارد.

چگونه فروشگاه را ضذ سرقت کنیم
4

استفاده از دزدگیر

دزدگیر نیز یکی دیگر از ابزار های امنیتی مهم برای فروشگاه‌ ها است. دزدگیر در صورت وقوع سرقت، آلارم می‌ دهد و صاحب فروشگاه و نیرو های سکوریتی یا امنیتی را مطلع می‌ کند.

در هنگام خرید دزدگیر، به نکات زیر توجه کنید:

  • نوع دزدگیر را انتخاب کنید.
  • برد عملکرد دزدگیر را بررسی کنید.
  • حساسیت دزدگیر را تنظیم کنید.
دزدگیر فروشگاه
5

استفاده از سیستم حفاظتی الکترونیکی

نصب سیستم‌ های حفاظتی الکترونیکی، از قبیل سنسور های حرکتی، سیستم‌ های آژیر و سیستم‌ های ضد سرقت الکترونیکی، به همراه نظارت و کنترل از راه دور بر روی فروشگاه صورت می‌ گیرد.

امنیت فروشگاه

آموزش کارکنان

آموزش کارکنان در زمینه امنیت فروشگاه بسیار مهم است. کارکنان باید نحوه استفاده از تجهیزات امنیتی را بدانند و در صورت وقوع سرقت، بتوانند اقدامات لازم را انجام دهند. و حتما سعی کنید در فروشگاه خود افراد با تجربه، با سابقه و مطمئنو قابل اعتماد استخدام کنید که هم توان بر خورد با این مسائل را داشته باشند و هم سرقت و فضای سرقت را برای دیگران فراهم نکنند. یک نکته ای هم که می شود گفت این است که سعی کنید به کارمندان خود مزایای خوبی بدهید تا به شما خیانت نکنند که این مزایا و کار را از دست بدهند.

افزایش امنیت فروشگاه لباس

فروشگاه خودت رو با ارسال رایگان ضد سرقت کن!

رعایت نکات ایمنی

رعایت نکات ایمنی نیز می‌ تواند به افزایش امنیت فروشگاه لباس کمک کند. به عنوان مثال، از قرار دادن لباس‌ ها در معرض دید مستقیم قرار ندهید. همچنین، از قفل‌ های ایمن برای در های ورودی و پنجره‌ ها استفاده کنید. و سعی کنید فروشگاه خود را خیلی روشن و پر نور نگه دارید.

افزایش امنیت لباس فروشی

توصیه ویژه برای خرید لوازم امنیتی از شرکت آوانگارد

شرکت آوانگارد بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت‌ وارد کننده و توزیع کننده لوازم امنیتی در ایران است. این شرکت محصولات با کیفیتی را با قیمتی مناسب و غیرقابل باور ارائه می‌ دهد.

اگر قصد خرید لوازم امنیتی برای فروشگاه خود دارید، توصیه می‌ کنیم از محصولات شرکت آوانگارد استفاده کنید. و همین الان با ما تماس بگیرید.

فروشگاه خودت رو با ارسال رایگان ضد سرقت کن!

سخن پایانی

ما در این مقاله به موضوع بسیار مهم افزایش امنیت فروشگاه لباس پرداختیم و راهکار هایی برای ایمن کردن فروشگاه شما ارائه کردیم، اگر سوال، پیشنهاد یا انتقادی دارید از طریق باکس بالا با ما در تماس باشید.