01.

تگ فروشگاهی

Shop tag

امنیت یکی از چالش های بزرگ صاحبان کسب و کار است. برای هر کسب و کار، بزرگ یا کوچک، حفاظت از خود در برابر سرقت، تخریب اموال و سایر تهدیدات امنیتی بسیار مهم است. با توجه به این موضوع، استفاده از تگ فروشگاهی به عنوان راهکاری موثر برای افزایش امنیت و زیبایی محصولات فروشگاه محسوب می شود.

تگ امنیتی فروشگاه

02.

تگ امنیتی فروشگاه چیست؟

What is a security tag

تگ امنیتی فروشگاه یک افزودنی الکترونیکی است که برای کنترل ورود و خروج افراد به فروشگاه استفاده می شود. با استفاده از تکنولوژی های مختلف مانند تشخیص فرکانس ها، تشخیص چهره، تشخیص اثر انگشت، کارت خوان و ترکیبی از این تکنولوژی ها، افراد مجاز را از افراد غیر مجاز تشخیص می دهند. این تگ ها به طور معمول به صورت محصولی کوچک و قابل حمل، از جنس پلاستیکی یا فلزی تولید می شوند. با قرار دادن تگ در دستگاه خواننده امنیتی، محرمانگی و امنیت اطلاعات ورود و خروج افراد در فروشگاه حفظ می شود. این تکنولوژی همچنین به راحتی با سیستم های مدیریت دیگری مانند سیستم های حضور و غیاب یا نظارت ترکیب می شود تا کارایی بیشتری در مدیریت و کنترل دسترسی فراهم کند.
تگ بطری

03.

افزایش امنیت فروشگاه

Increase store security

تگ های فروشگاهی به همراه لوازم جانبی همراه، مثل تگ امکان دزدی از فروشگاه را از بین می برند.  امنیت یکی از عوامل مهم در تصمیم گیری مشتریان برای خرید از یک فروشگاه است. تگ های امنیتی فروشگاه می توانند به افزایش امنیت فروشگاه کمک کنند و باعث افزایش اعتماد مشتریان شوند.

تگ فروشگاهی
تگ فروشگاهی

04.

انواع تگ های امنیتی

Types of store tags

انواع تگ های معمول بازار (تگ گلفیmm63، تگ صدفیmm54، تگ گریفmm54، تگ عدسیmm35، تگ پاندا و تگ پنسیل ) درجه 1 و یا درجه 2 وتگ نرم RF و AM (با نام بازاری لیبل امنیتی در 3 اندازه 4×4، 3×3 و 5×5 سانتی متر ) ساخت کشور چین هستند.

انواع تگ ها به دو دسته rf و am دسته بندی می شوند، که این تگ ها شامل:

– تگ صدفی  (Dome Tag) مشكي (سياه) و سفید مناسب برای پوشاک شامل مانتو، بلوز، شلوار، كت  و … هستند.

– تگ گلف (Golf Tag) مشكي و سفید مناسب برای پوشاک شامل مانتو، بلوز، شلوار، كت  و... هستند.

– تگ گریف (Griffe Tag) مشکی و سفید مناسب برای پوشاک، شامل مانتو، بلوز، شلوار، کت و... هستند.

– تگ مدادي (Pencil Tag) مناسب برای لباس بچه گانه شلوار و سایر البسه به انتخاب مشتری هست.

– تگ بندي (lanyard tag) مناسب براي كيف، كفش، صندل و... هست.

– تگ سه گوش یا مثلثی مناسب برای لباس های بچه گانه شال و روسری مشروط به رعايت فاصله نصب گیت ها هست.

– تگ جواهر  (jewellery Tag) مناسب برای انگشتر النگو ساعت با استفاده از بست کمر بندی  مخصوص و مشروط به رعايت فاصله نصب گیت ها هست.

تگ امنیتی فروشگاه
تگ فروشگاهی
تگ فروشگاه

05.

تگ فروشگاهی am

am shop tag

تگ های فروشگاهی AM با استفاده از تکنولوژی امواج صوتی کار می کنند. این تگ ها فرکانس را به گیت ها که دارای دو آنتن هستند که امواج صوتی را تولید و دریافت می کنند. هنگامی که یک فرد غیر مجاز از زیر گیت فروشگاهی AM با تگی که به محصول متصل است عبور کند، امواج صوتی توسط آنتن ها دریافت می شوند و گیت امنیتی فرد را به عنوان غیر مجاز تشخیص می دهد و شما را مورد اطلاع قرار می دهد.

06.

تگ فروشگاهی rf

rf shop tag

تگ های فروشگاهی RF با استفاده از تکنولوژی امواج رادیویی کار می کنند. این گیت های این تگ ها دارای دو آنتن هستند که امواج رادیویی را تولید و دریافت می کنند. هنگامی که یک فرد مجاز از زیر گیت فروشگاهی RF عبور می کند، امواج رادیویی توسط آنتن ها دریافت می شوند و گیت امنیتی فرد را به عنوان مجاز تشخیص می دهد.

تگ امنیتی فروشگاه
ویژگی تگ فروشگاهی AM تگ فروشگاهی RF
تکنولوژی امواج صوتی امواج رادیویی
قیمت بالا پایین
نصب آسان پیچیده
نگهداری و تعمیر کم زیاد
دقت بالا بالا
اختلال در روند کار فروشگاه معمولاً ندارد ممکن است
تگ فروشگاهی

07.

تگ مناسب فروشگاه شما

suitable tag

اگر فروشگاه شما کوچک است و بودجه محدودی دارید، تگ فروشگاهی rf می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. تگ های فروشگاهی rf قیمت پایین تری نسبت به تگ های امنیتی am دارند و نصب آن ها آسان تر است. با این حال، تگ های امنیتی rf دقت پایین تری نسبت به تگ های امنیتی am دارند و ممکن است در روند کار فروشگاه اختلال ایجاد کنند.

اگر فروشگاه شما بزرگ است یا نیاز به امنیت بالاتری دارید، تگ امنیتی am می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. تگ های امنیتی am دقت بالاتری نسبت به تگ های امنیتی am دارند و می توانند افراد را با سرعت بیشتری شناسایی کنند. با این حال، گیت های امنیتی rf قیمت بالاتری نسبت به گیت های امنیتی am دارند و نصب و نگه داری آن ها پیچیده تر است.

تگ امنیتی فروشگاه

امروزه مشتریان ترجیح می‌ دهند که خودشان بتوانند اجناس را لمس کنند و کیفیت آن ها را مورد بررسی قرار دهند. اما در فروشگاه‌ های بزرگ، ممکن است برخی افراد بخواهند از شلوغی سوء استفاده کنند و نسبت به سرقت اجناس اقدام نمایند. بنا بر این استفاده از سیستم‌ های ضد سرقت اهمیت ویژه‌ ای دارد. یکی از بهترین سیستم‌ ها برای کنترل ایمنی فروشگاه‌ ها و اماکن، تگ فروشگاهی است. برای خرید انواع محصولات امنیتی با ما تماس بگیرید یا از طریق فروشگاه آنلاین تگ اند گیت اقدام به خرید کنید.

فروشگاه خودت رو با ارسال رایگان ضد سرقت کن!