شرکت بازرگانی آوانگارد

خدمات فروش و پس از فروش

ما با احساس نیاز بازار به ارائه محصول با کیفیت در زمینه تجهیزات ضد سرقت فروشگاهی ( گیت دزدگیر فروشگاهی ) و ارائه خدمات فروش و پس از فروش با کیفیت، به دلیل فراوانی محصولات بی کیفیت  در بازار ایران و همچنین قیمت بالای محصولات با کیفیت خارجی و عدم توانایی وارد کنندگان این محصولات به ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات و … به مشتریان، برآن شدیم تا گسترده ترین شبکه فروش و خدمات پس از فروش را به همراه محصولاتی با کیفیت و استاندارد های جهانی به مشتریان خود عرضه کنیم و با پشتوانه علمی که دلیل آن طراحی و تولید تمام بخش های الکترونیکی و فیزیکی محصولات در داخل کشور است و همچنین تولید تکنولوژی بدست توانای متخصصین و نخبگان داخلی که برند آوانگارد را با افتخار در راس تکنولوژی جهانی این نوع محصولات قرار داده است، به این هدف نائل شدیم.

شرکت آوانگارد با افتخار اولین و بزرگترین تولید کننده و وارد کننده گیت های دزدگیر فروشگاهی  در خاورمیانه و تنها ارائه دهنده خدمات پس از فروش در ایران است که برای تامین قطعات و ارائه خدمات پس از فروش هیچ نوع وابستگی به محصولات و خدمات شرکت های خارجی نداشته و رائه  خدمات در کم ترین زمان برای مشتریان انجام می شود.

خدمات امنیتی فروشگاه

خدمات آوانگارد به شما

از آنجایی که شرکت آوانگارد از معدود تولید کنندگان و صاحبان این تکنولوژی در جهان است و تمامی فرایند تولید و پیاده سازی محصولات در داخل کشور انجام می شود، امکان خدمات دهی، تهیه ملزومات و قطعات و آموزش تکنسین ها با کیفیت بسیار بالا را مقدور ساخته و خدمات گارانتی و تکنیکی این شرکت را در ردیف برترین های این صنعت در ایران قرار داده است.

مشاوره رایگان تلفنی

شما برای خرید گیت های ضد سرقت فروشگاهی و تجهیزات جانبی نیاز به مشاوره با کارشناسانی آشنا با این تکنولوژی دارید و هر فروشگاه یا بوتیک به نسبت اجناس و شرایط مکان نیاز به محصولی کارشناسی شده دارد تا کمترن هزینه و بهترین بازده رابرای شما بهمراه داشته باشد.

نصب رایگان

شرکت آوانگارد انواع گیت های فروشگاهی و امنیتی خود را در هر تعدادی که شما خریداری کرده اید را در تمامی شهر ها به صورت رایگان برای شما نصب می کند و آموزش های مربوط را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

ارسال رایگان

شرکت بازرگانی آوانگارد برای مشتریانی که محصولات گیت های فروشگاهی ما را خریداری می کنند بدانند که از هزینه پیت و ارسال خبری نیست و شرکت بازرگانی آوانگارد گیت ها را رایگان برای ایشان ارسال کرده و رایگان هم نصب می کند.

تضمین بهترین قیمت و ضمانت سلامت فیزیکی دستگاه

مراحل کنترل کیفی مدار های و تجهیزات الکترونیکی گیت های ضد سرقت آوانگارد در کارخانه توسط تیم متخصص انجام می پذیرد و همچنین سلامت فیزیکی قطعات و تجهیزات در زمان ارسال توسط واحد کنترل چک شده و به واحد ارسال و تکنیسین های نصب تحویل داده می شود. در صورت بروز هر گونه مشکل در ظاهر و سلامت فیزیکی و کارکرد دستگاه در زمان نصب، شرکت آوانگارد متعهد به تعویض بی قید و شرط قطعات و تجهیزات می باشد.

تکنسین های دوره دیده نصب و راه اندازی گیت های دزدگیر آوانگارد با استفاده از دقیق ترین تجهیزات، متعهد به راه اندازی دستگاه در بهترین شرایط و جانمایی صحیح در محل هستند و در صورت بروز خطا در نصب تجهیزات شرکت آوانگارد متعهد به اصلاح و رفع خطا در کوتاه ترین زمان می باشد.

خدمات گروه بازرگانی آوانگارد

12 ماه گارانتی و 100 ماه خدمات پس از فروش

ما با اطمینان از کیفیت بالای محصولات خود امکان ارائه گارانتی گیت های ضد سرقت فروشگاهی را به مدت 12 ماه و ارائه خدمات فنی را تا 100 ماه برای مشتریان عزیز فراهم ساختیم.

خدمات در محل

شرکت آوانگارد با در اختیار داشتن شبکه گسترده از متخصصین و تکنسین های آموزش دیده رسیدگی به درخواست مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن در محل نصب به انجام می رساند.

خدمات پس از فروش در سراسر ایران

شبکه گسترده از نمایندگان و همکاران آوانگارد در سراسر ایران امکان ارائه خدمات پس از فروش را در تمام نقاط کشور و شهرستان ها برای مشتریان عزیز فراهم ساخته است.